V neděli 24.3. naše týmy vyrazily  na první jarní závody v Bělé pod Bezdězem. O medaile přijelo bojovat celkem 133 sportovců od nejmladších dívek, chlapců až po dospělé ženy. I přes časté pády na kladině, kde už to vypadalo, že fouká vítr, se dívkám podařilo obsadit medailové pozice. Závodu se také zúčastnili naši chlapci, kteří trénují teprve krátce a suverénně vybojovali medailovou pozici.

V kategorii nejmladší děti r. 2017-2018 získala bronzovou medaili ELIŠKA SKÁLOVÁ – 3.místo

Mladší žáci r. 2013 a mladší –  si bronzovou medaili vybojoval TOBIÁŠ ČERNÝ – 3.místo

Mladší žákyně I. r. 2015 obsadily nejlepší pozice naše - SCARLLET GALLEGO SLEZÁKOVÁ - 1.místo, ANETA PECKOVÁ – 2. místo

Za mladší žákyně II. r 2013 si stříbro vybojovala ELIŠKA STRNADOVÁ – 2. místo

Starší žákyně IV. r. 2009 – bronzovou medaili získala BARBORA HRDLIČKOVÁ – 3.místo

Všem dívkám a chlapcům gratulujeme a 13.4.2024 se těšíme na Krajský přebor v Týnci nad Sázavou, kde budeme bojovat o postup do přeborů republiky. Všem děvčatům přejeme povedené sestavy na kladině bez pádů a postup na medailové pozice.

 

Stáhnout 20vysledky