Gymnastika Dobříš po prázdninách vyjela na první venkovní závody hned v září.

23.9. proběhl závod Říčanské hvězdičky na kladině, akrobacii a přeskoku. Naše výprava měla 10 závodnic, různých věkových kategorii, 1 trenérku a 1 rozhodčí.

V hale asi foukal moc silný vítr kolem kladiny, protože pády se nám nevyhnuly. Dalo by se říci, kdo nespadl měl medaili jistou. Za pád je totiž srážka 1, 0 b. Nejlépe se ve svých kategoriích umístila Barbora Hrdličková(6), Eliška Strnadová(10), Jana Čechová (12) Kateřina Tománková (13).

Den po té  24.9.jsme se do Říčan vrátili na cup v teamgym se třemi družstvy v tak zvaných trii. Závodilo se v disciplínách přeskok s trampolíny, a gymnastické řady na akrobacii.
Družstvo mladších žákyň získalo 2. Místo, stříbrnou medaily. Družstvo starších žákyň 5. Místo a družstvo juniorek 11. místo.

Dostalo se i na dívky z přípravky, které závodily také, pro změnu v  Týnci nad Sázavou 14.10. , Jedenáct dívek závodilo na lavičce, v prostných a skoku z místa. Děvčata sestavy nezapomněla. 2. Svobodová Viktorie, 3. Sedláková Elenka, 4. Turpin Matilda, 4. Pecková Aneta, 4. Pecková Tereza, 9.Slezáková

Scarlet, 11. Lišková Barbora,12.Petáková Magdaléna, 17. Vášová Lenka,16. Skořepová Arleta, 18. Vondráčková Anička.   Jitka Holcová