První jarní víkend 26.3. vyjely naše týmy od nejmladších dětí po dorostenky do Bělé pod Bezdězem. Dívky závodily ve čtyřboji – prostná, hrazda, lavička/ kladina, přeskok.

Závodu se zúčastnilo 111 dětí včetně dospělých. Závodilo se celý den, ale skvělá organizace a dobrá nálada dívek až do konce závodu zpříjemnila práci rozhodčím a sledujícím rodičům.

Hned ráno přišly na řadu nejmladší děti ročník 2017. Holčičky se závoděním teprve začínají a sbírají zkušenosti. Krásné   4. místo obsadila Viktorie Svobodová a na 8. místě se umístila Arleta Skořepová.

Nejpočetnější skupinu tvořily nejmladší děti ročník 2016. Také začínající Elena Sedláková se umístila na 8. místě z 19-ti dívek. Vedla si velmi dobře.

kategorii mladší žákyně I. r.2015 nejlépe zacvičila Aneta Pecková a ze závodu si odnesla zlatou medaili za 1. místo. Bronzovou medaili za 3. místo získala Scarlett Gallego Slezáková. Holkám blahopřejeme.

Za mladší žákyně II. r. 2013 získala stříbrnou medaili za 2. místo Eliška Strnadová, na 5. místě se umístila Jana Čechová. Na medailové stupínky si také vystoupila pro bronz na 3.místo Marie Carbochová za ročník 2012.

I v kategorii starší žákyně III. r.2011-2010 také zacinkala medaile. Terezie Guttenbergová obsadila 3. místo, 7. Helena Sochorová, 10. Nikol Michelová, 16. Isabela Nerglová.

Starší žákyně IV. r. 2010-2008 se nejlépe umístila Barbora Hrdličková 2. místo, 11. Sofie Laštovková, 12. Markéta Baudisová

V kategorii dorostenky r. 2008-2006 i přes pár pádů z kladiny vládla dobrá nálada, holky se podporovaly a rodiče s blížícím se koncem závodu tiše a napjatě sledovaly. 7.místo Karolína Plasová, 8. Sabina Mandová, 9. Hana Hošková, 10. Karolína Vávrová.

Dívky ukázaly velice slušné výkony a nejmladší holčičky si v závodě vedly báječně. Gratulujeme všem za pěkná umístění!

Velké dík patří trenérům a vytrvalým rozhodčím v tomto dlouhém závodě.