27.11. byla neděle, pro většinu den odpočinku.

Pro nás brzké ranní vstávání 5.45 a 6.45 naložit rozhodčí a ujíždět v mlze směr Písek.
V 8.00 od registrovat 3 družstva.
V 8.15 porada rozhodčích.
V 8.44 jako první na rozcvičení  šly nejmladší dívky  2017- 2014. Ohromná hala a takový drobkové. Jsou to začínající gymnastky,tak je přeci nic nevyleká. A opravdu, velmi mile nás překvapily. Vše si zapamatovaly a svůj první závod týmů zvládly na velikánskou jedničku. Cvičilo se na akrobacii a na trampolíně.
Za to sklidily ohromný potlesk od svých rodičů, kteří je na první závod doprovodili.  Byly ve startovním poli nejmladší a skončili na 6. místě. Obtížnost a techniku akro řad  kotoulů a hvězd budeme dále pilovat. Za odměnu jim Deniska upekla medaile z perníku se 6.
Druhé se představily dívky roč. nar. 2011 a mladší. Ty již měly obtížnost hodně velikou. Skákaly salta,fliky a přemety.
Nedopustily se žádného pádu, ani velké kompoziční chyby. Odměnou jim je první místo a zlatá medaile.
Před polednem nastoupila do haly na rozcvičení nejstarší děvčata roč. nar. 2008 a mladší. Se svými akro řadami , přemety a salty se zdařile poprala na obou nářadí. I v závodě se jim vše povedlo. A rezumé rozhodčích?
Rozhodčím se naše vystoupení líbila a poslali děvčata na 1. místo pro zlatou medaili.
Tak jsme  si s trenéry a rozhodčími  říkali, že to ranní nedělní vstávání STÁLO ZA TO!!!!.
Jitka Holcová