Během září proběhly nábory do dětských kurzů gymnastiky pro radost a parkouru.

24.9. prvním závodem po prázdninách byl Team CUP v Říčanech u Prahy, kde závodila dvě družstva:                                mladší 2011 obsadilo 8. místo, a starší 2008 7.místo.                                                                                                              Část dívek (8) se navrátilo do Říčan i v neděli 25.9., kde probíhal závod Říčanské hvězdičky - jednotlivkyň ve sportovní gymnastice podle mezinárodních pravidel na kladině a v prostných.
13.Karolína Plasová,18. Barbora Hrdličková,32. Sabina Mandová,33. Hana Hošková,34.Karolína Vávrová., 21. Scarlett Gallego Slezáková, 16. Jana Čechová, 19. Marie Carbochová..

26.10. jsme uspořádali dvou hodinové mini soustředění pro závodní složky a přípravky v Dobřichovicích na jámě. Pilně jsme se připravovali na listopadové závody.

5.11. vystupovaly nejstarší dívky na festivalu pohybových skladeb v Praze na hudbu skupiny Queen k 30.výročí České asociace sportu pro všechny. I když přehlídka byla nesoutěžní, obdrželi jsme diplom za nejlepší estetický dojem. Což nás všechny moc
potěšilo.

13. roč. Poberounského dvojboje(přeskok a prostná), který se konal 13.11. v Dobřichovicích. I tady děvčata zabojovala. Děvčátka z přípravky mladší, vyjela na zkušenou. 3.Viktorka Svobodová, 10.Matylda Turpin, 18.Barunka Lišková              23. Natálka Tomanová. V dalších kategoriích 3. Scarlett Gallego Slezáková. 6. Marie Carbochová. 5. Terka Guttenbergová, 6. Helča Sochorová, 12. Eliška Vaňugová. 2. Sofie Laštovková, 3. Veronika Kropáčková, 6. Markéta Baudisová 4. Barbora Hrdličková, 7.Karolína Plasová, 9. Sabina Mandová, 13. Hana. Hošková.
A jak jsme dopadli v soutěži družstev? Kategorie II- Bronzová medaile, kategorie III - bronzová medaile, kategorie IV - stříbrná medaile.

1.října zacinkaly medaile na krku parkuristkám stříbrné Elišce Vaňugové a bronzové Marušce Carbochové v závodě 3. Ročníku Pražském poháru v parkouru. Obě dívky se zúčastnily i 5.11. 3. Mistrovství ČR v parkouru v Brně. V disciplíně speedrun- běh přes překážky na čas, obsadila Eliška 6. místo, kdy 70 metrovou dráhu překonala v čase 18:53, Maruška 8. místo        s časem: 21:42.
Všem děvčatům blahopřejeme k dosažení výsledků a trenérům za přípravu dívek k závodům.