Víkend 20. - 21. dubna byl pro dívky opět úspěšný. 1.ročníku Poháru pražských věží se účastnilo 160 dětí a mládeže.

V sobotu závodila starší žákyně Marie Carbochová - 6. místo,
a mladší žákyně I . kategorie A ve složení Anetka, Anička, Majda a Viktorka získala stříbrnou medaili.
Anetka navíc zlatou za nejlepší sestavu na lavičce a bronz za 3 místo v jednotlivkyních.
Kategorie B ve složení Eliška, Elenka, Lenička, Barunka nezůstala pozadu a vybojovala také stříbro.
Eliška i zlato za nejlepší sestavu na hrazdě.

V neděli nastupovaly jako první dorostenky- Hanka získala 8 místo, když pokazila prostná a hrazdu.
Po ní závodila Bára, starší žákyně, která získala stříbrnou medaili. A zároveň se stala vítězkou na prostných.
Odpoledne závodily dívky z gymnastiky pro radost v kategorii B mladší žákyně II - Lenka, Ella, Mariia, Ema.
Obsadily v družstvech 9.místo.

Závod probíhal ve specializované hale SK Hradčany.
Děkujeme rozhodčím Jitce, Denise a Soně, bez kterých bychom se závodu nemohli účastnit.
Děkujeme rodičům, že nás svojí přítomností a potleskem za předvedené výkony podpořili.
Odměnou jim byl šťastný úsměv dívek za vydařený závod, který si užily v krásných prostorách specializované gymnastické tělocvičny.
Děkujeme dívkám za úspěšnou reprezentaci  města Dobříš.